Snapmaker 2.0 wordt door CES onderscheiden als Innovation Award!

Het CES Innovation Awards-programma is een jaarlijkse wedstrijd ter ere van uitstekend ontwerp en engineering in consumententechnologieproducten in 28 productcategorieën. Inzendingen worden beoordeeld door een elite-panel van juryleden uit de branche, waaronder leden van de media, ontwerpers, ingenieurs en meer, op basis van technische kwaliteiten, esthetiek en ontwerp, functionaliteit en aantrekkingskracht voor de consument.

Met de innovatie van modulariteit wordt de Snapmaker 2.0 onderscheiden met de CES 2020 Innovation Awards. Van de ongeveer zesduizend producten zijn er slechts drie 3D-printers bekroond en Snapmaker 2.0 is daar één van.

Als u de Snapmaker 2.0 persoonlijk wilt bekijken voordat u hem koopt, is dit uw kans! Ons team zal van 7 tot 10 januari aanwezig zijn op CES 2020 in Las Vegas. Bezoek onze stand en zie hoe geweldig de Snapmaker 2.0 is!

Klik op de onderstaande knop voor meer informatie over Snapmaker 2.0!

Groetjes,
Het Snapmaker-team

Het CES Innovation Awards-programma is een jaarlijkse wedstrijd ter ere van uitstekend ontwerp en engineering in consumententechnologieproducten in 28 productcategorieën. Inzendingen worden beoordeeld door een elite-panel van juryleden uit de branche, waaronder leden van de media, ontwerpers, ingenieurs en meer, op basis van technische kwaliteiten, esthetiek en ontwerp, functionaliteit en aantrekkingskracht voor de consument.

Met de innovatie van modulariteit wordt de Snapmaker 2.0 onderscheiden met de CES 2020 Innovation Awards. Van de ongeveer zesduizend producten zijn er slechts drie 3D-printers bekroond en Snapmaker 2.0 is daar één van.

Als u de Snapmaker 2.0 persoonlijk wilt bekijken voordat u hem koopt, is dit uw kans! Ons team zal van 7 tot 10 januari aanwezig zijn op CES 2020 in Las Vegas. Bezoek onze stand en zie hoe geweldig de Snapmaker 2.0 is!

Klik op de onderstaande knop voor meer informatie over Snapmaker 2.0!

Groetjes,
Het Snapmaker-team

Laat een reactie achter

Naam .
.
Bericht .

Houd er rekening mee dat reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

Back to the top
Dutch