Hebt u deze ingenieuze showcases van de Snapmaker Original gecontroleerd?

Snapmaker-gebruikers zijn een groep creatieve makers. Ze hebben zoveel opmerkelijke creaties gemaakt met hun Snapmaker Original 3-in-1 3D-printer. Om hen aan te moedigen hun creaties meer op onze community te delen, zijn we sinds afgelopen september een wedstrijd gestart met de naam Online Makerathon (marathon voor makers) in onze Facebook group. Gekwalificeerde showcases werden gerangschikt en wonnen grote prijzen. Toen de eerste ronde van Makerathon in februari eindigde, wonnen de winnaars respectievelijk de Snapmaker 2.0 A350, A250 en A150!

Eind juli is de tweede Makerathon afgesloten met de volgende 3 winnaars. Ze kregen niet alleen kortingsbonnen voor de likes die ze ontvingen, maar ook de volgende prijzen voor het upgraden van hun Snapmakers.

We hebben de afgelopen maanden een aantal showcases verzameld. De meeste zijn uniek en creatief. Omdat meer dan 90% van de Snapmaker-gebruikers mannelijk zijn (ja, dat leest u goed) en de meesten van hen ingenieurs, ontwerpers en doe-het-zelvers zijn, zult u veel overeenkomsten terugvinden in deze werken. Vandaag laten we u enkele van deze werken zien en de wereld van deze gebruikers verkennen.

Ventilatoren voor machines

3D-geprinte minitank

3D-geprinte trein

Een supergrote raket van 1 meter die is gemonteerd met meer dan 100 prints.

Familiemannen

Muurdecoraties

CNC-gecarvede lamp

Laser gegraveerde geschenkdoos

Speciale lepels

Fans van ACG en filmpersonages

Lampenkappen van stripfiguren

Batman

Mario

Sweet dads

3D-geprinte lithophanes

Laser gegraveerde Hello Kitty

“Take You by Surprise” Serie's

Een boon met een boodschap

The Lego-versie van Snapmaker

Hebt u nog niet genoeg gezien? Klik op de onderstaande knop om lid te worden van onze groep en om inspiratie op te doen! Aarzel niet om deel te nemen aan de nieuwste Makerathon en win kortingsbonnen met uw geweldige werken!

Snapmaker-gebruikers zijn een groep creatieve makers. Ze hebben zoveel opmerkelijke creaties gemaakt met hun Snapmaker Original 3-in-1 3D-printer. Om hen aan te moedigen hun creaties meer op onze community te delen, zijn we sinds afgelopen september een wedstrijd gestart met de naam Online Makerathon (marathon voor makers) in onze Facebook group. Gekwalificeerde showcases werden gerangschikt en wonnen grote prijzen. Toen de eerste ronde van Makerathon in februari eindigde, wonnen de winnaars respectievelijk de Snapmaker 2.0 A350, A250 en A150!

Eind juli is de tweede Makerathon afgesloten met de volgende 3 winnaars. Ze kregen niet alleen kortingsbonnen voor de likes die ze ontvingen, maar ook de volgende prijzen voor het upgraden van hun Snapmakers.

We hebben de afgelopen maanden een aantal showcases verzameld. De meeste zijn uniek en creatief. Omdat meer dan 90% van de Snapmaker-gebruikers mannelijk zijn (ja, dat leest u goed) en de meesten van hen ingenieurs, ontwerpers en doe-het-zelvers zijn, zult u veel overeenkomsten terugvinden in deze werken. Vandaag laten we u enkele van deze werken zien en de wereld van deze gebruikers verkennen.

Ventilatoren voor machines

3D-geprinte minitank

3D-geprinte trein

Een supergrote raket van 1 meter die is gemonteerd met meer dan 100 prints.

Familiemannen

Muurdecoraties

CNC-gecarvede lamp

Laser gegraveerde geschenkdoos

Speciale lepels

Fans van ACG en filmpersonages

Lampenkappen van stripfiguren

Batman

Mario

Sweet dads

3D-geprinte lithophanes

Laser gegraveerde Hello Kitty

“Take You by Surprise” Serie's

Een boon met een boodschap

The Lego-versie van Snapmaker

Hebt u nog niet genoeg gezien? Klik op de onderstaande knop om lid te worden van onze groep en om inspiratie op te doen! Aarzel niet om deel te nemen aan de nieuwste Makerathon en win kortingsbonnen met uw geweldige werken!

Laat een reactie achter

Naam .
.
Bericht .

Houd er rekening mee dat reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

Back to the top
Dutch